LIGHTWALKER ST-E PRO PLUS

Uniwersalny laser Er:YAG (12W) do zabiegów na tkankach twardych i miękkich

LightWalker ST-E PRO został wyprodukowany przez firmę FOTONA, jednego z wiodących producentów technologii laserowych wykorzystywanych w stomatologii, chirurgii i medycynie estetycznej.

Model został wyposażony w laser Er:YAG (12W), charakteryzujący się wysoką prędkością borowania w tkance twardej, dzięki czemu zabieg przeprowadzony jest szybciej i skuteczniej w porównaniu z zabiegami wykonanymi metodami tradycyjnymi. Poprzez wysoką absorpcję w wodzie wiązki lasera Er:YAG opracowywanie ubytków jest wysoce precyzyjne i bardziej komfortowe dla pacjenta. 

 • Kluczowe zalety

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_03

   Przyjazny w użyciu kolorowy ekran dotykowy z regulowanym kątem nachylenia.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_13

   Technologia impulsów kwadratowych VSP pozwala na natychmiastowe osiąganie wprowadzonej wartości energii impulsu w ściśle określonym przedziale czasowym.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_14

   Dostarczanie wiązki o ściśle zdefiniowanych parametrach za pomocą systemu EFC, który kontroluje wartość każdego emitowanego impulsu laserowego.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_17

   Większa kontrola nad przeprowadzanym zabiegiem dzięki graficznej wizualizacji efektów oddziaływania lasera na leczoną tkankę.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_18

   Szeroka baza gotowych procedur zabiegowych wraz ze wstępnie zaprogramowanymi parametrami.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_21

   Automatyczny dobór optymalnych proporcji wody i powietrza, poprzez system elektronicznego sterowania spray’em.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_22

   Unikalne, lekkie ramię przegubowe OPTOflex® umożliwia pełen zakres ruchu i maksymalny stopień kontroli, co zwiększa precyzję przeprowadzania leczenia.

  • ikona_qsp.png

   Innowacyjny tryb impulsu QSP, składa się z 5 podimpulsów. Pozwala na uzyskanie wyjątkowo szybkiej prędkości opracowywania ubytków przy niezrównanej wydajności oraz precyzji.

 • Zastosowanie

  Laser LightWalker ST- E PRO charakteryzuje się wysoką absorpcją w wodzie, co przekłada się na szerokie zastosowanie urządzenia w chirurgii tkanek twardych i miękkich oraz ubytku każdej klasy. Laser LightWalker ST-E PRO jest tak delikatny podczas opracowywania ubytku i w trakcie większości procedur na tkankach twardych, że pacjenci rzadko wymagają jakiegokolwiek znieczulenia. Laser LightWalker ST-E PRO oferuje wysoki standard leczenia stomatologicznego, zapewniając jednocześnie prostotę użycia w:

   

  podstrona_produkt-lightwalker-at-s_btlstomatologia_zalety-korzystania_29.pngpodstrona_produkt-lightwalker-at-s_zalety-leczenia_btlstomatologia.png