Wsparcie

 • DORADZTWO

  Wiemy, że wybór odpowiedniego urządzenia nie jest łatwy, dlatego nasi eksperci pomogą dopasować odpowiednie rozwiązanie „szyte na miarę”  potrzeb klienta. Tylko właściwe dobranie sprzętu pozwoli w pełni wykorzystać jego funkcjonalność, dlatego umożliwiamy sprawdzenie i przetestowanie możliwości urządzenia w gabinecie.

 • SZKOLENIA

  W trosce o prawidłowe i efektywne korzystanie z urządzenia zapewniamy możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach, składających się z części teoretycznej oraz praktycznej. Podczas szkolenia w pełni poznasz aspekty techniczne i funkcjonalne urządzenia, dowiesz się jak bezpiecznie i skutecznie pracować z laserami.

 • SERWIS

  Posiadamy autoryzowany serwis do dyspozycji klienta na terenie całej Polski. W przypadku awarii zapewniamy reakcję serwisu w ciągu 48 godzin. Korzystamy tylko z oryginalnych części, a w przypadku dłuższych napraw zapewniamy sprzęt zamienny. Oferujemy naszym użytkownikom przeglądy okresowe oraz wszelkie naprawy podzespołów.

 • WSPARCIE MARKETINGOWE

  Oferujemy naszym klientom pomoc i wsparcie w zakresie promowania zakupionego urządzenia.  Cyklicznie publikujemy w prasie tradycyjnej artykuły opisujące możliwości urządzeń. Poprzez różne kanały social media pomagamy naszym klientom w budowaniu świadomości marki.

 • OPIEKA POSPRZEDAŻOWA

  Nasz zespół handlowców, marketingowców, szkoleniowców oraz serwisantów jest zawsze do Waszej dyspozycji. Każde zapytanie analizujemy i szukamy najlepszego rozwiązania, dlatego mamy tak wielu zadowolonych klientów, z którymi budujemy długotrwałe relacje.