O nas

BTL Industries Limited jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej z zakresu stomatologii, fizjoterapii, kardiologii, ginekologii oraz medycyny estetycznej. Główna siedziba firmy mieści się w Wielkiej Brytanii. Produkty BTL sprzedawane są na całym świecie poprzez rozbudowaną sieć przedstawicielstw oraz oficjalnych dystrybutorów. BTL dostarcza na rynek produkty spełniające najwyższe standardy jakości.


Firma BTL Polska Sp. z o.o. została założona w roku 2001 i jest oficjalnym przedstawicielem firmy BTL w Polsce. BTL Polska zajmuje się nie tylko sprzedażą aparatury medycznej, ale również wsparciem, pomocą i opieką nad nowymi, jak również stałymi użytkownikami aparatury. BTL Polska oferuje pełną gamę usług dodatkowych, takich jak: pomoc techniczna i serwisowa, doradztwo, szkolenia i seminaria, bezpłatne próbne użytkowanie aparatów, rabaty dla stałych klientów, system finansowania zakupu (leasing, raty), wsparcie w uzyskaniu dofinansowania.

W ofercie firmy BTL Polska Sp. z o.o. znajduje się szeroka gama urządzeń do stomatologii, fizjoterapii, kardiologii, ginekologii oraz medycyny estetycznej. Produkty BTL wyróżnia innowacyjność oraz intuicyjność użytkowania. Cechują się one doskonałymi parametrami oraz jakością wykonania.Zobacz naszą całą ofertę www.btlnet.pl