O Firmie

 • ROŚNIEMY, BY SPROSTAĆ
  TWOIM OCZEKIWANIOM

 • Dążymy do perfekcji
  • 58-krajow

   Oddziały w ponad
   58 krajach
   na 6 kontynentach

    

  • 4-dziedziny
   Zaawansowane rozwiązania
   w 4 obszarach medycyny:
   stomatologii, medycynie estetycznej, fizjoterapii oraz kardiologii.
  • zatrudniamy
   Zatrudniamy ponad
   2000 pracowników,
   300 inżynierów
   R&D i wciąż się rozwijamy.

BTL Industries Limited jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej z zakresu stomatologii, fizjoterapii, kardiologii, ginekologii oraz medycyny estetycznej. Główna siedziba firmy mieści się w Wielkiej Brytanii. Produkty BTL sprzedawane są na całym świecie poprzez rozbudowaną sieć przedstawicielstw oraz oficjalnych dystrybutorów. BTL dostarcza na rynek produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

Firma BTL Polska Sp. z o.o. została założona w roku 2001 i jest oficjalnym przedstawicielem firmy BTL w Polsce. BTL Polska zajmuje się nie tylko sprzedażą aparatury medycznej, ale również wsparciem, pomocą i opieką nad nowymi, jak również stałymi użytkownikami aparatury. BTL Polska oferuje pełną gamę usług dodatkowych, takich jak: pomoc techniczna i serwisowa, doradztwo, szkolenia i seminaria, bezpłatne próbne użytkowanie aparatów, rabaty dla stałych klientów, system finansowania zakupu (leasing, raty), wsparcie w uzyskaniu dofinansowania.

W ofercie firmy BTL Polska Sp. z o.o. znajduje się szeroka gama urządzeń do stomatologii, fizjoterapii, kardiologii, ginekologii oraz medycyny estetycznej Produkty BTL wyróżnia innowacyjność oraz intuicyjność użytkowania. Cechują się one doskonałymi parametrami oraz jakością wykonania.