LIGHTWALKER ST-E ADVANCED

Uniwersalny laser Er:YAG (20W) do zabiegów na tkankach twardych i miękkich

LightWalker ST-E ADVANCED został wyprodukowany przez firmę FOTONA, jednego z wiodących producentów technologii laserowych wykorzystywanych w stomatologii, chirurgii i medycynie estetycznej.

Model został wyposażony w laser Er:YAG (20W), charakteryzujący się wysoką prędkością borowania w tkance twardej, dzięki czemu zabieg przeprowadzony jest szybciej i skuteczniej w porównaniu z zabiegami  metodami tradycyjnymi. Poprzez wysoką absorpcję w wodzie wiązki lasera Er:YAG opracowywanie ubytków jest wysoce precyzyjne i bardziej komfortowe dla pacjenta. Wysoka wartość mocy lasera pozwala na zastosowanie lasera w chirurgii oraz w dermatologii.

 

 • Kluczowe zalety

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_03

   Przyjazny w użyciu kolorowy ekran dotykowy z regulowanym kątem nachylenia.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_09

   Wysoka precyzja i skuteczność ablacji, dzięki trybowi QSP, zapobiegając rozpraszaniu się energii laserowej w chmurze ablacyjnej.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_13

   Technologia impulsów kwadratowych VSP pozwala na natychmiastowe osiąganie wprowadzonej wartości energii impulsu w ściśle określonym przedziale czasowym.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_14

   Dostarczanie wiązki o ściśle zdefiniowanych parametrach za pomocą systemu EFC, który kontroluje wartość każdego emitowanego impulsu laserowego.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_17

   Większa kontrola nad przeprowadzanym zabiegiem dzięki graficznej wizualizacji efektów oddziaływania lasera na leczoną tkankę.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_18

   Szeroka baza gotowych procedur zabiegowych wraz ze wstępnie zaprogramowanymi parametrami.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_21

   Automatyczny dobór optymalnych proporcji wody i powietrza, poprzez system elektronicznego sterowania spray.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_22

   Unikalne, lekkie ramię przegubowe OPTOflex® umożliwia pełen zakres ruchu i maksymalny stopień kontroli, co zwiększa precyzję przeprowadzania leczenia.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_25

   Wysoka moc oraz szeroki zakres długości trwania impulsu.

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_26

   Termiczne oddziaływanie lasera Er:YAG w trybie SMOOTH pozwala na przeprowadzanie zabiegów z medycyny estetycznej. 

  • Podstrona_Produkt-LightWalker-AT-S_BTLstomatologia_3_03

   Innowacyjny tryb impulsu QSP, składa się z 5 podimpulsów. Pozwala na uzyskanie wyjątkowo szybkiej prędkości opracowywania ubytków przy niezrównanej wydajności oraz precyzji.

 • Zastosowanie

  Laser LightWalker ST-E ADVANCED charakteryzuje się wysoką absorpcją w wodzie, co przekłada się na szerokie zastosowanie urządzenia w chirurgii tkanek twardych i miękkich oraz w opracowywaniu każdego ubytku. Zastosowanie urządzenia Er:YAG o wysokiej wartości mocy (20W) powoduje, że zabiegi trwają zazwyczaj krócej, są łatwiejsze w wykonaniu oraz bardziej skuteczne. Laser LightWalker ST-E ADVANCED jest tak delikatny podczas opracowywania ubytku i w trakcie większości procedur na tkankach twardych, że pacjenci rzadko wymagają jakiegokolwiek znieczulenia. Laser LightWalker ST-E ADVANCED oferuje wysoki standard leczenia stomatologicznego, zapewniając jednocześnie prostotę użycia w:

   

  Fotona LightWalker ST-E1Fotona LightWalker ST-E2