SWEEPS Endo Expert. Leczenie pierwotne, reendo, złamane narzędzia. Kompleksowy grudniowy warsztat z laserowej endodoncji.

W dniach 16-17 grudnia 2023r. odbył się dwudniowy, kompleksowy kurs praktyczny “SWEEPS Endo Expert. Leczenie pierwotne, reendo, złamane narzędzia”. 🚀
 
 
Były to dwa intensywne dni szkolenia, które poprowadził ekspert endodoncji laserowej lek. dent. Bartłomiej Karaś. 🎓 Po dokładnie omówionej części teoretycznej, przedstawionych protokołach oraz pokazie pracy eksperta uczestnicy mogli przystąpić do samodzielnej praktyki z wykorzystaniem laserów Fotona pod okiem prowadzącego.
 
Pierwszego dnia odbyło się wprowadzenie do endodoncji laserowej podczas, którego omówione zostało zastosowanie lasera Er:YAG|Nd:YAG i technologii SWEEPS w leczeniu pierwotnym. 💥 W kolejnym dniu uczestnicy dowiedzieli się jak skutecznie przeprowadzić reendo i poradzić sobie ze złamanymi narzędziami.


📸  Dziękujemy wszystkim 13 ambitnym uczestnikom za ogromne zaangażowanie i wspaniałą atmosferę podczas szkolenia! Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji 
 
 
Warsztat odbył się w nowoczesnej, profesjonalnej sali szkoleniowej - Medyczne Centrum Szkoleniowe Karaś. 👏 Bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę!