CEDE 2023 Panel Praktycznych Warsztatów Laserowych

 

22 września w ramach CEDE 202 odbył się Panel Warsztatów Laserowych!

Mieliśmy okazję wesprzeć naszym sprzętem warsztat „Endodoncja w innym świetle - SWEEPS bez tajemnic!”, który poprowadził ekspert w dziedzinie endodoncji laserowej lek. dent. Bartłomiej Karaś.

W warsztacie wzięło udział blisko 20 uczestników, którzy poznali technologię SWEEPS laserów Fotona od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Po dokładnym omówieniu podstaw endodoncji laserowej, parametrów i autorskich protokołów kursanci dokładnie obserwowali pokaz pracy Doktora, aby następnie samodzielnie przystąpić do opracowywania zębów laserem Fotona.

Zaangażowanie uczestników podczas całego warsztatu było ogromne, chętnie wymieniali się między sobą doświadczeniami i prowadzili ciekawe dyskusje. Szkolenie przebiegło we wspaniałej atmosferze!

W ramach panelu warsztatów laserowych CEDE 2023 odbyło się również szkolenie „Laserowa medycyna estetyczna – innowacyjne zabiegi w Twoim gabinecie”. W kameralnym gronie uczestnicy mogli doskonale przyjrzeć się procedurom zabiegowym prawdziwej specjalistki w tej dziedzinie – Moniki Wysockiej, która może pochwalić się już szesnastoletnim doświadczeniem w pracy z wykorzystaniem lasera firmy Fotona.

W części teoretycznej omówione zostały dokładnie wszystkie małoinwazyjne zabiegi z zakresu naturalnej laserowej medycyny estetycznej, które można przeprowadzić za pomocą lasera Fotona. Przedstawione zostały parametry zabiegowe, techniki pracy, praktyczne wskazówki oraz różnorodne przypadki pacjentów. W części praktycznej wzięło udział 5 modeli, dzięki czemu uczestnicy mogli zobaczyć szerokie spektrum wykorzystania lasera na żywo! Wszystkie zabiegi zostały przeprowadzone bez użycia skalpela, czy iniekcji. 😉

📸  Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!