International Fotona Weekend 2023!

W dniach 25-28 maja 2023 w Portoroż (Słowenia) odbyła się 20 edycja International Fotona Weekend oraz 13 Międzynarodowe Sympozjum LA&HA Academy! Była to wspaniała okazja do wspólnego spotkania dystrybutorów laserów Fotona oraz wybitnych specjalistów laserowej stomatologii i medycy estetycznej z całego świata.

Ponad 700 uczestników, 100 prezentacji, sesje Q&A oraz wspaniała uroczysta gala wieczorna!

W ramach International Fotona Weekend zaprezentowano najnowsze procedury, technologie oraz nowości produktowe. Uczestnicy z różnych zakątków świata podzielili się swoimi doświadczeniami i przedstawili swoje dobre praktyki, aby nawzajem inspirować się do działania. Świetną okazją do integracji, zacieśniania więzi i międzynarodowej współpracy były nie tylko sesje networkingowe, ale również sportowa rywalizacja Fotona Family Championship!

W ramach Sypozjum LA&HA Academy ponad profesjonalni użytkownicy laserów Fotona podzielili się swoją wiedzą, najnowszymi badaniami, odkryciami, autorskimi technikami pracy i protokołami zabiegowymi z zakresu laserowej stomatologii i medycyny estetycznej. Wykłady obejmowały wiele dziedzin stomatologii i prezentowały różnorodne metody najbardziej efektywnego leczenia pacjentów! 

Wśród lekarzy nie zabrakło naszej polskiej reprezentacji. Gratulujemy dr hab. n. med., prof. UMW Kindze Grzech-Leśniak M.Sc., która w tym roku pełniła rolę przewodniczącej sesji Perio&Periimplantitis. Podziękowania i gratulacje również dla lek. dent. Marcina Nowosielskiego M.Sc., który podczas swojego intersującego wykładu opowiedział o wykorzystaniu laserów Er:Yag i Nd:Yag w leczeniu endodontycznym i mikrochirurgii. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!