I LOVE ENDO 2023 Konferencja z miłości do endodoncji!

 

Za nami kolejna edycja I LOVE ENDO - konferencji z miłości do endodoncji! W Jachrance spotkało się wielu pasjonatów tej dziedziny stomatologii, którzy wymienili się doświadczeniami, uczestniczyli w praktycznych warsztatch i wysłuchali wielu interesującyh prelekcji.

Jednym z tematów tegorocznej konferencji było również zastosowanie laserów w endodoncji. Profesjonalny wykład lek. dent. Bartłomieja Karasia "LessPrepEndo - czy nadszedł już czas na zmianę paradygmatów w endodoncji?”" zgromadził szerokie grono słuchaczy!

W pierszym dniu I LOVE ENDO odbył się również poprowadzony przez Doktora B. Karasia warsztat praktyczny z zastosowania technologii laserowej. Tym razem uczestnicy zmierzyli się z laserową dezynfekcją i preparacją przestrzeni endodontycznej. Zdolna grupa kursantów wykazała ogromne zaangażowanie podczas samodzielnej pracy oraz zadawała eskpertowi liczne pytania. Cały warsztat przebiegł we wspaniałej atmosferze, za którą bardzo dziękujemy!


📸 Dziękujemy za wszystkie spotkania i wspólnie spędzony czas! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej konferencji z miłości do endodoncji.