Zastosowanie

Platforma stomatologiczna LightWalker AT-S została zaprojektowana, aby zapewniać najwyższą jakość zabiegów oraz zastosowań klinicznych. Połączenie dwóch długości fali lasera Nd:YAG i Er:YAG w jednym urządzeniu sprawia, że jest to najbardziej wszechstronne urządzenie stomatologiczne na rynku. Dzięki głowicom kontaktowym oraz bezkontaktowym możliwości zastosowań lasera są niemal nieskończone. Laser LightWalker AT-S oferuje najwyższy standard leczenia, zapewniając jednocześnie prostotę użycia w:

 

produkt-lightwalker-at-s_zalety-leczenia_poziom_btlstoma-1.pngprodukt-lightwalker-at-s_zalety-leczenia_pion_btlstoma-1.png

ROZBUDUJ SWÓJ SYSTEM O MODUŁY DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I BIOMODULACJI
  • Modul_Derma_PS04
  • Modul_Derma_R15
  • Modul_Derma_R16
  • Modul_Derma_R30a
MODUŁ DERMA
MEDYCYNA ESTETYCZNA W TWOIM GABINECIE

Zestaw pozwalający na wykonywanie laserowych zabiegów estetycznych, składający się z głowic dermatologicznych Er:YAG R15 (plamka 3mm) i R16 (plamka 7mm), głowicy dermatologicznej Nd:YAG R30a ze zmienną wielkością plamki (plamka 2-8mm) oraz głowicy frakcyjnej Er:YAG PS04 (plamka 7mm)

  • Modul_Genova
GENOVATM
ODKRYJ TERAPEUTYCZNĄ MOC ŚWIATŁA

Jedyna głowica biomodulacyjna na rynku, generująca dużą plamkę o unikalnym kolimacyjnym i jednorodnym profilu wiązki światła laserowego Nd:YAG, co przekłada się na skuteczne terapie przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz przyśpieszanie gojenia się ran.