5 Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej to prestiżowe spotkanie, które integruje specjalistów, praktykujących lekarzy oraz studentów z różnych krajów świata.
Wydarzenie stanowi przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, prowadzenia merytorycznych debat, prezentowania nowoczesnych technik i technologii, a także wspierania dalszego rozwoju stomatologii.
Brak informacji o cenie.
Rozpoczęcie szkolenia
29/05/2026
Zakończenie szkolenia
31/05/2026
29-31.05.2026
Q-Hotel Plus Wrocław Bielany
ul. Szwedzka 7, Bielany Wrocławskie
Międzynarodowy Kongres PTSL to zaplanowane spotkanie ekspertów, lekarzy dentystów, praktyków i studentów zainteresowanych stomatologią laserową, które odbędzie się w dniach 29–31 maja 2026 r. we Wrocławiu.
Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Od bólu stawu skroniowo-żuchwowego do zdrowia implantów – nowoczesne podejścia w leczeniu zaburzeń TMJ i periimplantitis” – co oznacza, że uczestnicy będą mogli pogłębić wiedzę na temat innowacyjnych metod leczenia problemów stawowych oraz zdrowia implantów w praktyce klinicznej.
Kongres organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej – środowisko skupiające specjalistów i pasjonatów laseroterapii stomatologicznej, które ma na celu popularyzację wiedzy, rozwój badań i doskonalenie praktycznych umiejętności w tej dziedzinie.
+48 22 667 02 76
btlnet@btlnet.pl
BTL POLSKA SP. Z O.O.
ul. Leonidasa 49
02-239 Warszawa
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla profesjonalistów - osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Potwierdzam, że wykonuję zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami.
Nie potwierdzam PotwierdzamDziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Przepraszamy, ale nasza strona internetowa jest przeznaczona wyłącznie dla - osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.