Całodniowe szkolenie w Krakowie Zastosowanie praktyczne lasera erbowego i neodymowego w leczeniu periodontitis.

02_fb-post_szkolenie_nawrocki_(2).png

Szkolenie przeznaczone jest dla profesjonalistów - osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

 

"Zastosowanie praktyczne lasera erbowego i neodymowego w leczeniu periodontitis."  to intensywne, jednodniowe szkolenie, poświęcone praktycznemu zastosowaniu lasera w periodontologii. Szkolenie odbędzie się w Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym PerioCare w Krakowie. Poprowadzi je właścicielka kliniki, prawdziwa ekspertka laserowej stomatologii, użytkowniczka laserów Fotona dr hab. n. med. prof. UMW Kinga Grzech-Leśniak.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • poznasz protokół leczenia periodontitis - wszystkie etapy postępowania klasycznego i z użyciem laserów Er:YAG|Nd:YAG

  • dowiesz się jak wykorzystać laser Er:YAG i Nd:YAG w leczeniu periodontitis

  • weźmiesz udział w dwóch blokach praktycznych: badaniach perio oraz pracy z pacjentem z laserami

  • podsumujesz wiedzę testem końcowym

  • weźmiesz udział w dyskusji oraz omówieniu pacjentów

  • zadasz nurtujące się pytania w sesji Q&A

*  W ramach szkolenia odbędą się ćwiczenia na pacjentach.

 

Blok praktyczny pracy z pacjentami odbędzie się pod nadzorem prowadzącej oraz 4 trenerów PerioEducation. Kursanci zostaną podzieleni na trzyosobowe grupy, a zajęcia praktyczne z  wykorzystaniem laserów Er:YAG|Nd:YAG Fotona odbędą się w 4 gabinetach.

 

dr hab. n. med. prof. Kinga Grzech-Leśniak jest specjalistką w dziedzinie stomatologii i laseroterapii, z bogatym dorobkiem naukowym i doświadczeniem zawodowym. Dyplom lekarza stomatologa zdobyła w 2000 r., specjalizację w periodontologii zakończyła w 2005 r. W 2021 r. zdobyła stopień doktora habilitowanego. Przez wiele lat związana z Uniwersytecką Kliniką Stomatologiczną w Krakowie. Obecnie profesor uczelni na Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej w Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Od 2019 r. pełni też funkcję Associate Professor w Department of Periodontics na Virginia Commonwealth University w USA. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji i opisów przypadków. Jej badania w laseroterapii znalazły szerokie uznanie w Polsce i na świecie, czego dowodzi liczba cytowań, przekraczająca 800.

Jest również założycielką Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej (PTSL), organizatorką Światowego Kongresu Laserowego WFLD 2023 we Wrocławiu. Uhonorowana Nagrodą Ministra Zdrowia oraz Medalem im. Prof. Jańczuka za znaczący wkład w rozwój polskiej stomatologii.

Prof. Kinga Grzech-Leśniak to nie tylko wybitny naukowiec, ale także aktywny organizator ważnych spotkań branżowych i propagator nowoczesnych metod w stomatologii. Jej zaangażowanie w rozwój nauki i edukacji sprawia, że jest nie tylko liderem w swojej dziedzinie, ale również inspiracją dla młodych naukowców i lekarzy stomatologów.

 

Liczba miejsc mocno ograniczona, więc zarejestruj się już teraz!
 

zarejestruj_sie.jpg