PULP CAPPING i zastosowanie laserów Er:YAG|Nd:YAG w stomatologii zachowawczej. Całodniowe szkolenie we Wrocławiu!

3_stoma_fb-post_szkolenie_max_karas_poziom-2.png

Szkolenie przeznaczone jest dla profesjonalistów - osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

"PULP CAPPING i zastosowanie laserów Er:YAG|Nd:YAG w stomatologii zachowawczej."  to intensywny, jednodniowy kurs, poświęcony praktycznemu zastosowaniu lasera w stomatologii. Uczestnicy dowiedzą się jak szybko laserowo można opracowywać ubytki, jak wykorzystać technologię QSP oraz jak przygotować ząb do leczenia zachowawczego. Podczas szkolenia poznasz różnorodne protokoły i dowiesz się też, jak poprawnie i skutecznie przeprowadzić PULP CAPPING z wykorzystaniem laserów Er:YAG|Nd:YAG.

Szkolenie poprowadzi pasjonat laseroterapii – lek. dent. Maksymilian Kaczewiak. W 2014 roku ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od 2014 roku pracuje w prywatnej klinice stomatologicznej Remedium, a od 2020 roku prowadzi własną firmę - MAK Estetic. W 2020 roku ukończył kierunek Medycyna Estetyczna na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Od 2018 roku w swojej codziennej praktyce stomatologicznej – głównie w Endodoncji – oraz w Medycynie Estetycznej wykorzystuje jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie na świecie Laser Er:YAG i Nd:YAG - LightWalker, FOTONA. Jego głównym zainteresowaniem w stomatologii jest - Nowoczesna Endodoncja Wspomagana Laserowo. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – Sekcja Endodontyczna.