OPINIE naszych klientów

 • dr n. med. Hanna Hüpsch-Marzec Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Hanna Hüpsch-Marzec

  Moje ulubione urządzenie w gabinecie.
  Pacjenci doceniają krótki czas zabiegów, szybkie gojenie, komfort i bezpieczeństwo a przede wszystkim dobre efekty leczenia. Szerokie spektrum terapeutyczne dzięki zastosowaniu różnych długości fal to ogromna zaleta ale i wyzwanie -trzeba stale się uczyć! Stopniowe odkrywanie nowych możliwości lasera daje ogromną satysfakcję obu stronom -pacjentowi i lekarzowi. 

 • lek. dent. Bożena Grunwald Węgorek AGW Stomatologia

  Dla mnie podstawą leczenia jest zasada minimalnej interwencji lekarskiej i uzyskanie maksymalnych efektów terapeutycznych. Z laserem Fotona LightWalker to możliwe.

 • lek. dent. Magdalena Przybysz Przybysz Dentistry

  Zakup lasera Fotona i praca z nim otwiera mi nowe możliwości.  Laser wykorzystywany jest przeze mnie zarówno w leczeniu stomatologicznym, jak i w kosmetyce. Zabiegi chirurgiczne stały się bardziej precyzyjne. Gojenie po nich przebiega szybko, bez powikłań w postaci obrzęków i odczuć bólowych. Skrócony czas gojenia to większy komfort pacjenta. Przecież o to chodzi, żeby ta nasza stomatologia przestała kojarzyć się z lękiem i bólem. 

  Efekty i zadowolenie klientek po zabiegach estetycznych twarzy są nie do przecenienia. Wykonujemy zabiegi 4D na twarz, usuwamy naczynka, leczymy chrapanie….a to tylko niektóre z możliwości. Nie wyobrażam sobie juz pracy bez tego urządzenia

 • dr n. med. Marta Maciak ALFADENT

  Rozwój technik laserowych zrewolucjonizował medycynę, a zdobyte odpowiednie przeszkolenie i właściwa technika posługiwania się laserami dają niemal nieograniczone możliwości zabiegowe. Procedury laserowe są przewidywalne, precyzyjne, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Lasery to niekwestionowana przyszłość.

 • lek. dent. Agnieszka Cholewa Stomatologia i Medycyna Estetyczna Agnieszka Cholewa

  Laser Fotona zrewolucjonizował moja pracę w gabinecie, właściwie zastąpił mi unit stomatologiczny. Wykorzystuję jego możliwości we wszystkich procedurach stomatologicznych. Dodatkowo mogłam poszerzyć swoją ofertę o Medycynę Estetyczną. Nie wyobrażam sobie teraz pracy bez tego urządzenia. Uważam, że jest to przyszłość w stomatologii i medycynie. Nie tylko mam dobre doświadczenia z laserem Fotona, ale i z całą firmą BTL. Pracują w niej bardzo kompetentni ludzie, którzy zawsze potrafią rozwiązać mój problem czy udzielić odpowiedzi na moje pytanie.

 • lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska Dentalove

  Kupując LightWalkera obiecałam sobie, że będę go codziennie uruchamiać. Dzięki tej obietnicy każdego dnia odkrywałam korzyści z wykorzystywania tego urządzenia. Zarówno jego wszechstronność jak i szybkość wykonywania pewnych procedur.
  Moi Pacjenci każdego dnia mogą doświadczać zalet laserów.
  Wybierając zawód lekarza jesteśmy świadomi nieustającej nauki. Praca laserami jest opuszczeniem strefy komfortu, ale tylko na chwilę. Później ten komfort wraca w kwadracie!
 • lek. dent. Michał Nawrocki M.Sc. Nawrocki Clinic

  Z firmą BTL współpracuję już ponad 5 lat, kiedy to kupiłem swój pierwszy laser Nd:YAG i Er:YAG Fotona LightWalker. Ten laser zrewolucjonizował moje postępowanie podczas różnorodnych zabiegów stomatologicznych. Obecnie laser  stał się niezbędny do przeprowadzenia wielu procedur leczenia, a w innych jest pomocny, tak aby uzyskać lepsze i szybsze gojenie. Zawdzięczamy to wykorzystaniu dwóch długości fali elektromagnetycznej, które wzajemnie się uzupełniają i powodują, że leczenie jest bardziej komfortowe dla pacjenta, ale również i lekarza. Gorąco polecam:)