Laser Er:YAG Nd:YAG w Twoim gabinecie- cykl WEBINARÓW

Duża dawka wiedzy w przyjemnej formie!

Wraz z naszymi prelegentami stworzyliśmy dla Was cykl praktycznych szkoleń, podczas których zobaczyliście różnorodne procedury ze stomatologii oraz medycyny estetycznej z zastosowaniem lasera Er:YAG Nd:YAG. Pokazaliśmy, jak dostosować parametry, aby osiągnąć zadowalające efekty leczenia. Dodatkowo zobaczyliście jak krok po kroku wykonać daną procedurę i na co warto zwrócić uwagę. Dowiedzieliście się również kiedy laser jest potrzebny, a kiedy konieczny do prawidłowego leczenia. 

Dla wszystkich, którym nie udało się obejrzeć naszych webinarów lub chcieliby je obejrzeć ponownie przygotowaliśmy nagrania. Napisz do nas a chętnie udostępnimy się nagranie! 

Lek. dent. Michał Nawrocki- właściciel Nawrocki Clinic, który na co dzień wykorzystuje laser w zabiegach stomatologicznych. Jako pierwszy Polak ukończył studia podyplomowe na RWTH University w Aachen, uzyskując tytuł Master of Science in Lasers in Dentistry.

Lasery Er:YAG Nd:YAG - przyszłość czy teraźniejszość w codziennej praktyce dentystycznej? 

Dr inż. Paweł Kniażewski- Product Manager w BTL Polska. Absolwent Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Autor licznych publikacji naukowych oraz branżowych z zakresu Inżynierii Fotonicznej oraz Biocybernetyki. Specjalizuje się w Inżynierii Fotonicznej, m.in. w medycznych zastosowaniach laserów oraz w zastosowaniach innych źródeł energii w urządzeniach medycznych.

Podstawy techniczne laseroterapii

Dr n. med. Marta Maciak - wraz z ALD Poland oraz STREAM współtworzy społeczność użytkowników laserów w Polsce oraz szerzy wiedzę z zakresu stosowania laseroterapii w codziennej praktyce medycznej poprzez organizowanie różnego rodzaju szkoleń, zarówno dla małych grup uczestników, jak i dużych zjazdów. 

Nowoczesna praktyka dentystyczna. Lasery Er:YAG Nd:YAG w stomatologii zachowawczej

Endodoncja jutra już dziś w Twoich rękach. Laser Er:YAG i Nd:YAG w codziennej praktyce. 

Trener/ szkoleniowiec Monika Wysocka-  absolwentka kierunku kosmetologia oraz zdrowie publiczne. Posiada kilkuletnie doświadczenie zdobyte poprzez współpracę z wieloma lekarzami. Stale rozwija swoją wiedzę, uczestnicząc w międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach. Prowadzi liczne szkolenia dla klinik w całej Polsce z wykorzystywania laserów w medycynie estetycznej.

Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym